گروه صنعتی لابل تولید کننده سقف کشسان

چیزی به دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری کشور عزیزمان ایران باقی نمانده است و دوباره حال و هوای انتخابات سراسر کوچه ها و خیابان های شهر را گرفته است.

 مناظره های انتخاباتی ، کمپین های انتخاباتی ، ستاد ها ، صفحه ها و کانال های شبکه های اجتماعی همگی به کمک هم تنور انتخابات را حسابی داغ کرده اند.

حتی اگر آدم سیاسی هم نباشید ، بدون اختیار جو انتخابات شما را به خود جذب خواهد کرد  و در این بازه شاهد فعالیت های سیاسی سنگین دوستان ، خویشاوندان و اطرافیان خود خواهید بود ، به صورتی که اگر به عنوان یک عابر در خیابان ها راه بروید و یا در تاکسی ها به عنوان یک مسافر بنشینید ،  بدون شک شاهد گفتگو ی  مردم درباره انتخابات خواهید بود.

 

در این حال و هوای انتخاباتی مفتخریم اعلام کنیم که سقف های کشسان لابل ، راه خود را به وزارت کشور پیدا کرده اند.

 

سالن همایش وزارت کشور

 

چندی پیش اخبار آتش سوزی در وزارت کشور که منشا آن سالن همایش بود را در وب سایت های خبری مشاهده کردیم، که این آتش سوزی  با موفقیت توسط ماموران آتش نشانی مهار شد. پس از آن بازسازی داخلی این ساختمان شروع شد و به حالت پیشین خود بازگشت.

اما قبل از عید نوروز سال 96 وزارت کشور به دلایلی همچون جذابیت ، مستحکم بودن ، مقرون به صرفه بودن  و از همه مهمتر ضد اشتعال بودن سقف های کشسان به سمت این فناوری از سقف های لابل روی آورد.

گروه صنعتی لابل در این پروژه از سقف های کشسان مات به صورت قالب گونه استفاده کرده است ، به طوری که هر قالب آن به کمک سازه از یکدیگر جدا می شوند. متراژ مفید سقف کشسان کار شده بر روی این پروژه حدود 300 متر می باشد. در حال حاضر تمام سقف داخلی سالن همایش وزارت کشور توسط سقف کشسان مات گروه صنعتی لابل پوشیده شده است.


ارسال دیدگاه