گروه صنعتی لابل تولید کننده سقف کشسان

در پست های قبلی انواع سقف ها  را بررسی کردیم ، در بین این سقف ها به جرات می توان گفت که سقف کاذب یکی از انعطاف پذیر ترین سقف ها به دلیل مواد و مصالح به کار رفته در آن می باشد. ناگفته نماند که سقف های کاذب دارای تنوع بسیاری از نظر تزیینی و از نظر پیاده سازی می باشند.

سقف کشسان  و سقف کناف  که پیشتر درباره آن و مزایای آن صحبت کردیم ، بدون بحث از زیباترین و خوش ساخت ترین سقف های کاذب حاضر در بازار هستند.

در این پست به مقایسه این دو سقف کاذب می پردازیم ، با ما همراه باشید.

سقف کشسان و سقف کاذب از نظر متریال و مواد و فناوری ساخت با یکدیگر تفاوت دارند ، به این صورت که سقف کشسان از پارچه ای تشکیل شده از 90% پی وی سی ، 5% پلاستیک استایزر و 5% افزودنی های مجاز تشکیل شده است و زمانی که پارچه آن را لمس می کنید ، پلاستیکی بودن آن را احساس می کنید. این پارچه از ضخامت باورنکردنی 0.8 میلیمتری برخوردار است و هنگام تماس با حرارت فن هیتر به هنگام نصب شدن حالت کشسان به خود می گیرد و بر روی قاب و یا سقف موردنظر پوشانده می شود.

این در حالی است که در سقف کناف از مواد سنتی مانند گچ خشک شده استفاده شده است. سقف کناف به دو صورت تایل 60*60 و یکپارچه تولید شده که هر دو شکل این سقف کاذب بر روی محل آماده شده فولادی بر روی سقف پیاده سازی می شود.

به طور کلی اگر بخواهیم با توجه به فناوری استفاده شده در این دو سقف کاذب نتیجه گیری کنیم ، سقف کشسان از فناوری مدرن تری استفاده می کند فناوری ساخت آن به مراتب بیشتر است.

 


ارسال دیدگاه