گروه صنعتی لابل تولید کننده سقف کشسان

مهمترین عامل و دلیل پیاده سازی سقف کشسان یا سقف کاذب ، اعم از کناف ، تایل و غیره ، زیبا سازی منازل و طراحی داخلی یا منطبق ساختن دکوراسیون با طراحی داخلی می باشد ، در بخش های پیشین دو فناوری سقف کشسان و کناف را توضیح دادیم .

 همچنین در مقایسه این دو فناوری در بخش اول به تفاوت فناوری ساخت و متریال این سقف ها و در بخش دوم  به ایمنی سقف کشسان و کناف پرداختیم.

در این بخش سقف کشسان و کناف را از نظر عناصر ظاهری بررسی خواهیم کرد ، با ما همراه باشید.

سقف کشسان با توجه به اینکه از جنس پی وی سی ساخته شده است ، انعطاف پذیری رنگ ها ، طرح ها و تصاویری که می توان بر روی آن چاپ کرد فوق العاده است ، این در حالی است که بر روی کناف تنها می توان رنگ آمیزی های متفاوت انجام داد و نقش دهی بر روی کناف و پیاده سازی طرح مورد نظر شما ، نیازمند عناصر و مصالح اضافی می باشد.

به علاوه می توان بر روی پارچه سقف کشسان انواع افکت های ظاهری را پیاده سازی کرد ، افکت هایی از جمله ، مات ، آینه ای (لاکر) ، ساتن ، ترنسپرنت ، و  غیره ، به دلیل اینکه گچ عنصر اصلی کناف است انعطاف پذیری خاصی از لحاظ طرح و تصویر نمی توان از آن انتظار داشت.

ناگفته نماند که کناف محصولی است که از مصالحی سنتی مانند گچ استفاده می کند ، در حالی که سقف کشسان از فناوری پی وی سی مدرن که پیشتر درباره آن صحبت کردیم ، بهره می برد.
 


ارسال دیدگاه