گروه صنعتی لابل تولید کننده سقف کشسان

در پست های قبلی انواع سقف ها از جمله سقف کشسان ، کناف را بررسی کردیم و آن ها را با یکدیگر مقایسه کردیم. که می توانید در مقاله مقایسه سقف کشسان با کناف مطالعه کنید.سقف کشسان همانطور که می دانید از پارچه ای به جنس پی وی سی ساخته شده است ، و انعطاف پذیری این پارچه از نظر تصویر ، طرح و رنگ هایی که می توانیم بر روی آن چاپ کنیم بسیار بالا می باشد ، علاوه بر اینکه می توان بر روی این پارچه طرح و تصویر مورد نظر را چاپ نمود ، می توان افکت های خاصی را بر روی پارچه پیاده سازی کرد که می تواند نمای پارچه را به کلی تغییر دهد.

برای مثال از این  افکت ها می توان به ، لاکر یا آینه ای ، مات ، ساتن ، برلیانت ، اپلای و شفاف اشاره کرد ، که در این پست به بررسی سقف کشسان شفاف می پردازیم ، با ما همراه باشید.

سقف کشسان شفاف (ترنسپرنت) به لطف افکت پارچه آن امکان پخش کردن نور های طبیعی و مصنوعی را دارا می باشد ، این قابلیت به وفور در طراحی داخلی و دکوراسیون مکان هایی چون فروشگاه ها ، رستوران ها ، کافی شاپ ها ، سالن های همایش و تئاتر و همچنین سالن های انتظار کاربرد بسیاری دارد.به دلیل استعداد بالای این پارچه در پخش کردن نور های مصنوعی و طبیعی ، نورپردازی در این سقف کشسان ، بسیار زیبا و دیدنی جلوه داده می شود ، در این سقف ها می توان از انواع نورپردازی های مدرن اعم از RGB و نور پردازی SMD استفاده نمود.


ارسال دیدگاه