گروه صنعتی لابل تولید کننده سقف کشسان

سقف کشسان نوعی از سقف  کاذب است که با فاصله از سقف اصلی قابل نصب می باشد. بسته به نوع و کاربر و جنس سقف کشسان به انوع مختلفی دسته بندی می شود.

سقف کشسان ساده , سقف کشسان چاپی , سقف کشسان مات, سقف کشسان شفاف, ساتن , بلریانت , تک سطحی , دو سطحی , Apply و...

 

سقف کشسان

  1. ریل یا پروفیل نگهدارنده سقف که بر روی دیوار با فاصله از سقف نصب می شود و هارپون در لبه های پارچه سقف داخل آن قرار میگیرد به صورتی که  سقف را در سر جای خود فیکس می کند.
  2. پارچه سقف کشسان که به علت خاصیت کشسانی به راحتی بر روی سقف قابل نصب است. برای کش آمدن آن از هیتر استفاده میکنند و برای اتصال هارپون داخل پروفیل از کاردک مخصوص نصب سقف کشسان استفاده می شود. بعد از سرد شدن سقف به حالت اولیه خود باز می گردد به همین دلیل به این نوع از سقف کاذب , سقف کششی می گویند.

 

قابلیت های سقف کشسان

  • پارچه سقف کشسان دارای قابلیت های فراوانی است که آن را از انواع سقف متمایز می کند. از جمله این قابلیت ها قابلیت شستشو، قابلیت جابجایی، و قابلیت چاپ نیز می باشد. سقف کشسان ضد آب، ضد رطوبت، آنتی باکتریال، مقاوم در برابر اشتعال و ضد گرد و غبار نیز هست.
  • منظور از قابلیت جابجایی این است که اگر مجبور به اثاث کشی و تغییر مکان باشید، امکان این وجود دارد که پارچه و ریل را از سقف جدا کرده و به محل جدید ببرید. سپس می توانید دوباره آن را بر روی سقف محل جدید نصب کرده و همانند روز اول از آن بهره ببرید.
  • نا گفته نماند که منظور از غیر قابل اشتعال بودن پارچه سقف کشسان این نیست که این پارچه کاملا در برابر آتش مقاوم است، بلکه هنگام آتش سوزی این پارچه فقط جمع می شود و هرگز آتش نمی گیرد. این سقف چکه نمی کند و از گسترش آتش سوزی جلوگیری می نماید.
  • برای نصب سقف کشسان از پروفیل های آلومینیومی یا پروفیل هایی از جنس PVC استفاده می شود که دارای قابلیت انعطاف پذیری بوده و گزینه مناسبی برای ایجاد خم، اشکال گنبدی یا بسیاری از اشکال دیگر می باشند.

 

 

برای نصب سقف کشسان حدالقل به سه نیروی آموزش دیده  ابزار مخصوص نصب نیاز است.روش های نصب در دوره های آموزشی سقف کشسان در گروه صنعتی لابل آموزش داده می شود.جهت خرید سقف کشسان و اطلاع از قیمت سقف کشسان و دریافت نمایندگی سقف کشسان  یا عاملیت فروش سقف کششی می توانید با شماره تلفن های کمپانی تماس بگیرید.

سقف کشسان یکی از مدرن ترین سبک ها در دکوراسیون داخلی به حساب می آید و به علت تنوع رنگ و نقش به راحتی قابلیت ترکیب با دکوراسیون داخلی محیط را داراست.سقف کشسان لابل با بیش از 150 نوع طیف رنگ و بی نهایت طرح مختلف قابل چاپ از بالاترین کیفیت برخوردار است.قیمت سقف کشسان لابل در مقایسه با نمونه های دیگر در بازار مناسب تر است و این امر در کنار کیفیت بالای جنس و چاپ آن ,  بهترین انتخاب ها را برای طراحان داخلی فراهم می کند.

اگر شما دکوراسیون ساده و مدرن را می پسندید می توانید از سقف کشسان لاکر(آینه ای) استفاده کنید. این نوع سقف دارای تنوع رنگ بسیاری است و در آن از نورپردازی فیبر نوری به همراه کریستال استفاده می شود.تنوع رنگ لاکر به شما این امکان را می دهد که سقف را با دیوار و مبلمان و وسایل منزل هماهنگ کنید.

از پارچه سقف کشسان نه تنها در دکوراسیون سقف بلکه به صورت دیوارپوش کشسان نیز می توان استفاده نمود.همچنین سقف کاذب کشسان را می توان با دیگر سقف های کاذب از جمله کناف ترکیب نمود .نوع دیگر از سقف کشسان, سقف کشسان چاپی می باشد که هر طرح و نقشی را با کیفیت بالا  بر روی آن چاپ کنید.تصاویر بر روی سقف کشسان چاپی در کمپانی لابل توسط جدیدترین دستگاه های چاپ با بالاترین کیفیت و وضوح رنگ به چاپ می رسد.


ارسال دیدگاه